ГІпнотерапІя:
МІфИ. ЕфективнІсть? КОРИСТЬ?
Тетяна Ларіна
Безкоштовний практикум з ТОП Гіпнологом, психологом та фізіогномістом.
Ефективність гіпнотерапії: Факти та Докази?
 • Три відео-уроки «Фізіогноміка. Очі - дзеркало душі"

 • «Як психологу, терапевту, коучу чи консультанту підвищити вартість послуг та заробляти більше»
19:00 Київ
18:00 Варшава
22:00 Алмати
05 жовтня 2023 р.
Користь гіпнотерапії: як вона допомагає фахівцям професій, що допомагають доповнити їх інструментарій і покращити результати роботи з клієнтами.

Екскурсія в минуле та майбутні: історія, міфи та шокуючі факти про гіпноз.
+ Гіпно-практика: "Шлях до себе впевненого в майбутньому".
мова спікера - російська
01
05
02
06
03
07
04
08
Якщо ви:
Шукаєте нові способи розвитку у психотерапевтичній галузі

Познайомиться ближче із застосуванням Гіпнозу та Гіпнотерапії у практиці.
А також, експерт проведе короткий екскурс основними школами гіпнозу, у тому числі, на практикумі розповість про Мілтона Еріксона і Еріксонівського Гіпнозу. .
Розглядаєте для себе різні навчальні школи гіпнозу та гіпнотерапії

На практикумі експерт розповість про те, де і коли можна буде пройти базове навчання занурення в метод, з використанням сучасних практик
Використовуєте у своїй практиці Cognitive Behavioural Therapy (КПТ) або інші методи та шукайте нові інтегративні підходи

Експерт поділиться дослідженнями з цієї теми та особистим досвідом інтегративного підходу з використанням гіпнотерапії у практиці психолога та психотерапевта.

Чули що за допомогою гіпнотерапії можна працювати з Емоційними та Психосоматичними розладами і хочете для себе розібратися так чи це так?

На зустрічі, експерт розповість про методи та можливості гіпнотерапії у роботі з емоційними та психосоматичними розладами.
Чули про ГІПНОЗ не тільки з екранів телевізора і хочете розібратися з міфами та реальною користю гіпнотерапії


На практикумі ми докладно розповімо про історію гінозу,
про найпоширеніші міфи, а також про користь гіпнотерапії.
А наприкінці практикуму експерт відповість на багато запитань слухачів у прямому ефірі.
Прагніть розширення спектру вашої професійної допомоги і бажаєте більше дізнатися про нову для вас спеціалізацію:

На Практикумі розберемо з якими ще запитами працюють у психотерапії гіпнологи.
Шукаєте шлях до розширення клієнтської бази та збільшення свого доходу, але не знаєте який трендовий метод вивчити у найближчому майбутньому

На практикумі розповімо, як використовувати знання гіпнотерапії, щоб залучити нових клієнтів, не нашкодити поточним та новим і ще зрештою отримати стабільний потік клієнтів через сарафанне радіо.
Бажаєте поглибити знання про гіпнотерапію та її користь у повсякденному житті та практиці

У прямому ефірі протягом кількох годин, поринемо у цю тему, обговоримо кейси та відповімо на конкретні запитання слухачів.
В результаті:
Ознайомтеся з досвідом застосування гіпнозу та гіпнотерапії в практиці, а також отримайте короткий екскурс основними школами гіпнозу, включаючи Мілтона Еріксона та Еріксоновський Гіпноз.
Дізнаєтеся, де і коли можна пройти професійне навчання основ гіпнозу та гіпнотерапії цього року, з використанням сучасних практик.
Ознайомтеся з дослідженнями та особистим досвідом експерта в інтегративному підході використання гіпнозу та гіпнотерапії у приватній практиці психолога та гіпнологу.
Експерт поділиться методами та можливостями гіпнотерапії у роботі з емоційними та психосоматичними розладами.
Дізнаєтеся про різні запити, з якими працюють гіпнологи в психотерапії.
Дізнаєтеся, як використовувати метод гіпнотерапії для залучення нових клієнтів та розширення клієнтської бази.
У прямому ефірі протягом кількох годин ви заглибитеся в цю тему, ознайомитеся з кейсами та отримаєте відповіді на конкретні запитання слухачів.
Детально ознайомтеся з історією гіпнозу, з поширеними міфами та реальною користю гіпнотерапії.
Експерт також відповість на запитання слухачів у прямому ефірі.
Отримана інформація на практикумі допоможе вам оцінити, як знання про гіпноз та гіпнотерапію можуть бути корисні у вашій професійній практиці та повсякденному житті.
Приєднуйтесь до нас і дізнайтеся, як знання про Гіпноз та гіпнотерапію можуть стати потужним інструментом у вашій професійній практиці та допоможуть принести глибокі та довгострокові зміни в життя ваших клієнтів та у ваше особисте життя.
Вересень 2023 р. - The British Psychological Society повідомило про зростаючий інтерес до гіпнотерапії.

Нещодавні експериментальні дослідження, такі як дослідження Vasel та ін. 2016, опубліковані в міжнародних журналах, демонструють користь гіпнотерапії. Ця інформація підтверджує визнання гіпнозу як терапевтичний метод Американської та Канадської асоціацій психологів, а також результати недавніх досліджень, що підтверджують користь гіпнотерапії.

Січень 2011р. American Psychological Association (APA) - Гіпноз продовжує показувати перспективні результати у зменшенні болю та заспокоєнні тривоги

1995 - National Institutes of Health (NIH) (Національні інститути здоров'я США) рекомендує використання гіпнотерапії як метод лікування тривожності, припинення куріння та кількох медичних станів. Також Cancer Research UK підтримує гіпнотерапію для розслаблення та справлення із симптомами, а також при лікуванні раку.

European Society of Hypnosis (ESH) з 1976 року, складається з 47 установчих товариств у 22 країнах Європи та об'єднує понад 14 800 членів, що підтверджує зростаючий попит гіпнотерапії у країнах Європи.

American Psychological Association (APA) схвалила гіпноз у 1960 році.

Canadian Psychological Association (CPA) визнала його як терапевтичну процедуру у 1958 році.

The American Society of Clinical Hypnosis (ASCH) - заснував 1957 Мілтон Еріксон, американський психіатр і психолог, який вніс значний внесок у медичне застосування гіпнозу.

British Medical Association (BMA) у 1955 році схвалила використання гіпнозу в галузі психоневрозів та гіпноанестезії при знеболюванні при пологах та хірургічних втручаннях. Також BMA рекомендувала всім лікарям та медичним студентам отримати основне навчання з гіпнозу.

Підтримка гіпнозу з боку APA та CPA продовжує діяти і зараз.
_______Схвалений:
Світове визнання Гіпнозу
Ерік Віллмарт, доктор філософії, засновник Michigan Behavioral Consultants та колишній президент APA Div:
Тренди 2023:

“Оскільки багато психологів ніколи не відвідували курси гіпнозу в рамках своєї освіти, вони часто звертаються за навчанням на пізнішому етапі своєї кар'єри. Інтерес до клінічного гіпнозу зростає і все більше психологів дізнаються, як гіпноз може допомогти їх пацієнтам. "Це йде хвилями", - каже він, - "Зараз ми знаходимося на підйомі"”.


Результати клінічних досліджень, що гіпнотерапія є ефективною:

 • Є переконливі докази того, що гіпнотичні процедури ефективні при лікуванні та полегшенні як гострого, так і хронічного болю, а також допомагають полегшити біль, дискомфорт та страждання, спричинені медичними та стоматологічними процедурами (Blankfield, 1991; Genuis, 1995; Lang, Beno; 2000; Lang, Joyce et al., 1996; Montgomery, DuHamel & Redd, 2000; Walker et al., 1991) і пологи (Brann & Guzvica, 1987; Фріман та ін., 1986; Дженкінс і Прітчард, 1

 • Гіпноз і практика самонавіювання можуть значно знизити загальну тривогу, напругу та стрес, подібно до інших процедур релаксації та саморегуляції (Schoenberger, 2000). Аналогічним чином, гіпнотичне лікування може допомогти при безсонні так само, як і інші методи релаксації (Anderson, Dalton & Basker, 1979; Stanton, 1989).

 • Є обнадійливі дані, що демонструють сприятливий вплив гіпнотерапевтичних процедур на полегшення симптомів низки скарг, що підпадають під категорію «психосоматичних захворювань». До них відносяться головні болі напруги та мігрень (Alladin, 1988; Holroyd & Penzien, 1990; ter Kuile et al., 1994); астма (див. огляд клінічних досліджень Hackman, Stern & Gershwin, 2000); шлунково-кишкові скарги, такі як синдром роздратованого кишечника (Galovski & Blanchard, 1998; Harvey et al., 1989; Whorwell, Prior & Colgan, 1987; Whorwell, Prior & Faragher, 1984); бородавки (DuBreuil & Spanos, 1993); і, можливо, інші шкірні захворювання, такі як екзема, псоріаз і кропив'янка (Shertzer & Lookingbill, 1987; Stewart & Thomas, 1995; Zachariae et al., 1996).

 • Гіпноз, ймовірно, не менш ефективний, ніж інші поширені методи допомоги людям, які хочуть кинути палити (див. огляд Green & Lynn, 2000). Мета-аналіз Лоу та Тана (1995) та Вісвесварана та Шмідта (1992) дає середні показники утримання від гіпнозу на рівні 23 відсотків та 36 відсотків відповідно. Результати кількох досліджень свідчать про те, що включення гіпнозу до програми зниження ваги може значно покращити результат (Bolocofsky, Spinler & Coulthard-Morris, 1985; Kirsch, Montgomery & Sapirstein, 1995; Levitt, 1993).

 • Досліджень, присвячених саме дітям, було менше, але наявні дані дозволяють припустити, що наведені вище висновки можуть бути поширені на дітей та молодих людей (Hackman, Stern, & Gershwin, 2000; Sokel et al., 1993; Stewart & Thomas, 1995; див. також огляд Milling & Costantino, 2000).

Джерело The British Psychologiacal Society

Гіпнотерапія отримала визнання та рекомендацію як метод лікування по всьому світу.


Додаткові дослідження:
Відвідайте безкоштовний практикум, щоб ще більше дізнатися про гіпноз, а також підвищити свій професійний рівень разом зі слухачами з усього світу.
Отримайте
Сертифікат Слухача
Практикума
Ваш сертифікат буде доставлений на вашу поштову скриньку у форматі PDF
Спікер та ведуча Практикума
Тетяна Ларіна
Гіпнолог, психолог та фізіогноміст.

Автор 18 програм та ведуча семінарів тренінгів з 2002 року, тренер-наставник, коуч, бізнес-вумен, Експерт в UpPro School.

Провідний психолог та консультант низки телевізійних проектів, учасник телевізійних струм шоу на каналах 12 каналах країни, серед яких: НОВИЙ КАНАЛ, 1+1, ICTV, УКРАЇНА, ІНТЕР, ICTV, СТБ: «Все буде добре», «Один за всіх», «Давай поговоримо про секс», «Врятуйте нашу сім'ю», «Ультиматум», «Дорога ми вбиваємо дітей», пост-шоу «Холостяк», «Наречена для тата», спецпроект «Обличчя України», «Від панянки до пацанки», "Шоуманія", "Говорить Україна", "Ранок з Україною", "Стосується кожного", "Чорним по білому", "Територія позитиву".

Практичний Психолог, Сертифікований НЛП – Тренер (M.A.NLP. Certified NLP Trainer), Дипломований бізнес – тренер, Сертифікований спеціаліст з Еріксонівського гіпнозу.
"Не проґавте можливість взяти участь у безкоштовному практикумі з гіпнозу та гіпнотерапії та отримати додаткові знання, які можуть допомогти вам у консультуванні та житті."
А також, Практикум може бути корисним
Тим хто любить інтегрирувати різні напрями та методи

і розглядають гіпноз як один, наприклад, КПТ + Гіпнотерапія і так далі.

Колегам “Психологам”, “Психотерапевтам”, і тим, хто хоче розбиратися у питаннях гіпнозу,

для обміну досвідом.
Колегам допомогаючих професій і практик,

практикуючим психологам, психотерапевтам, психіатрам, тренерам з особистого зростання, коучам та консультантам, а також іншим фахівцям у галузі особистого розвитку, студентам психологічних та медичних напрямків, медикам та медичним працівникам, людям “трибун” і навіть політикам, а також усім, хто цікавий темою гіпнозу та гіпнотерапії.

Всім, хто в майбутньому хоче освоїти нову та трендову компетенцію “Гіпнотерапевт”,

АЛЕ не знає з чого розпочати!
Усім, хто цікавиться гіпнозом "для себе"

або просто хоче отримати ще один погляд на "цей трендовий метод і напрямок". Ласкаво просимо на ексклюзивний безкоштовний практикум від UpPro School та Тетяни Ларіної, яка з 2002 року навчила понад 1 000 осіб та є дипломованим психологом та гіпнологом."

 • Міжнародна школа студенти із 78 країн світу
 • Документи диплом, свідоцтво про підвищення кваліфікації у колаборації з вузами та асоціаціями залежно від напрямку
 • Спільнота (Community) Надаємо студентам довічний доступ до спілкування на розробленій платформі, створеній спеціально для обміну досвідом.
 • Досвід команди 20 років в організації бізнесів міжнародного рівня та 10 років в онлайн-освіті
 • Допомога у пошуку клієнтів Надаємо студентам можливість розміщення безкоштовної реклами на маркетплейсі. Ми зацікавлені у тому, щоб фахівці підвищували свою кваліфікацію та заробляли більше.
 • Курси підвишення кваліфікації 24
 • Професій 5
Перший у світі Практорій, орієнтований на підвищення кваліфікації найпопулярніших професій із видачею документів міжнародного зразка.
Про нас
 • Три відео-уроки «Фізіогноміка. Очі - дзеркало душі"
 • «Як психологу, терапевту, коучу чи консультанту підвищити вартість послуг та заробляти більше»
Зареєструйтесь та забирайте бонус
Кожен крок, який ви робите у напрямку нових знань з гіпнозу та гіпнотерапії – це інвестиція у ваше майбутнє.

Почніть змінювати своє ставлення до гіпнозу з точки зору науки сьогодні, і ви отримаєте більш яскраве та енергійне життя завтра!

ніколи не пізно

ВИВЧИТИ НОВИЙ МЕТОД І СПЕЦІАЛІЗАЦІЮ!


Оплата
Принимаем оплаты всеми способами:
Телефон:
+380 931-77-66-83 (UA)
+442045-77-10-50 (Мир)
Email: info@upproschool.com
ООО"АППРО СКУЛ"
ЕГРПОУ 44991659
Адрес: г. Киев: ул Сечевых Стрельцов, 21