ТЕХНОЛОГІЇ РОБОТИ З ТРИВОГОЮ:
інтегративний підхід з використанням Психоаналізу, Гештальту, КПТ та сучасної Психіатрії
Час настав - об'єднати потужні школи та напрямки заради перемоги над тривогою та її наслідками!

Потужний досвід практиків з використанням інтегративного підходу в міждисциплінарних напрямках різних методів та терапії.

⏰ 10.04.2024 - 03.05.2024
Богданов Сергій

Світлана Світозарова

Євген Воронков

⭐️ 4 практичні зустрічі в ZOOM з 19.00 - 22.00
👓 3 спікери-практики з 20+ річним досвідом
🛠 Психоаналіз, Гештальт, КПТ та досвід сучасної психіатрії в одному курсі дають унікальну можливість зануритися в глибинні процеси розуміння та відновлення психічного здоров'я.
📃 Сертифікат учасника
3 300 грн.
6 000 грн.
УВАГА! ТРИВОГА …
+ А також, 7 травня буде організована додаткова зустріч з українським вченим, професором та академіком Едуардом Афоніним.

Едуард Афонін

Вартість:
ВІДБІЙ! ТРИВОГИ
Практичний зумінар (курс) "Технології роботи з тривогою: Інтегративний підхід з використанням Психоаналізу, Гештальту, КПТ та сучасної Психіатрії" розроблено, щоб адресувати та вирішити ряд проблем, пов'язаних із тривогою та її впливом на життя людей з погляду потужных терапевтичних напрямків на стику з медициною, а також з медичної точки зору Психіатрії .
ПЕРЕМОЖЕМО ТРИВОГУ РАЗОМ!
Ось деякі з ключових проблем, з якими може допомогти впоратися цей курс:
Курс надає знання про природу тривоги, допомагаючи учасникам розуміти, чому вона виникає, які є її основні причини та як вона впливає на психіку та поведінку людини.
Розуміння тривоги
Учасники опнують техніки, як ідентифікувати і переосмислювати негативні думки та уявлення, які сприяють розвитку тривожних розладів.
Переосмислення негативних думок
Через набуття практичних навичок, учасники навчаться, як керувати своїми тривожними станами, замість того, щоб дозволити тривозі керувати ними та як застосовувати цей досвід для допомоги людям.
Керування тривогою
Потреба в інтегративному підході: Інтеграція різних методик в консультуванні та терапії (Психоаналіз, Гештальт, КПТ та сучасна Психіатрія) надає учасникам комплексний інструментарій для боротьби з тривогою.
Застосування інтегративного підходу
Навчання на курсі надасть учасникам досвід, як навчитись знижувати рівень тривожності, тим самим покращуючи свою загальну якість життя та благополуччя і клієнтів після набутого практичного досвіду.
Покращення якості життя
Курс сприяє професіональному та особистісному розвитку, допомагаючи учасникам отримати інтегративний досвід від спікерів що працюють в різних психотерапевтичних напрямках та краще розуміти себе та свої емоційні потреби.
Особистісний розвиток
Усвідомлення того, що відбувається з нами, та знання ефективних способів реагування є ключовими для запобігання негативному розвитку подій.

З огляду на тривалість воєнних дій в країні, що тривають уже десять років, тривожність стала однією з найбільш поширених психологічних реакцій.

Професійне застосування
Навчання різноманітним методам роботи з тривогою дозволяє підвищити професіональний рівень.

Підвищення ефективності в консультуванні та терапії
Курс надає знання та навички, які дозволяють фахівцям ефективно ідентифікувати, діагностувати та лікувати тривожні розлади за допомогою інтегративного підходу, об'єднуючи різні терапевтичні техніки та методології.
Розширення професійних компетенцій
Уміння працювати з тривогою в умовах сучасних викликів, таких як постійні повітряні тривоги та “прильоти”, є невід'ємною компетенцією для психологічної підтримки населення в кризових регіонах.
Адаптація до сучасних викликів
Ознайомлення з останніми етичними стандартами в роботі з тривогою гарантує, що фахівці застосовують найбезпечніші та найефективніші підходи у своїй практиці.
Забезпечення етичної практики
Курс сприяє обміну досвідом і створенню мережі підтримки серед фахівців різних шкіл та напрямків в психотерапії, зміцнюючи професійну спільноту та сприяючи колегіальній взаємодопомозі та об'єднуючись разом навколо проблем та негод.
Підтримка та розвиток професійної спільноти
Вартість: 3 300 грн.
6 000 грн.
Старт 10 квітня, кількість місць обмежена
Якщо Ви
Не знайомі з принципами роботи Психоаналізу, КПТ, Гештальту і медичного досвіду роботи з тривогою. Для вас чудова можливість вживу поспілкуватися з колегами навколо цієї теми, особисто задати запитання спікерам та отримати корисні практичні знання.
01
Немаєте ні часу ні фінансових ресурсів на інтенсивне та поглиблене навчання в кожному із напрямків, новий формат передбачає заняття 1 раз на тиждень на протязі місяця після 19:00 у зручному форматі Zoom всього за 3 300 грн. за весь курс. Або 180 грн. за 1 годину навчання в перерахунку від загальної кількості академічних годин (18).
02
Планували знайомство з різними напрямками в груповій динаміці навчання з досвідченими фахівцями та викладачами з напрямку Психоаналізу, КПТ та Гештальту, для вас чудова можливість приєднатись до професійної спільноти та отримати цінний досвід у роботі з тривогою.
03
Фахівець у сфері психології або психотерапії, який прагне розширити свої знання та навички в роботі з тривогою. Отримаєте доступ до практичних знань і практичного досвіду від ведучих фахівців з багаторічним досвідом.
04
Постійно відчуваєте тривогу і не знаєте, як з нею впоратися. На курсі розглянемо, як ідентифікувати корені тривоги та застосовувати ефективні технології для її зменшення.
05
Шукаєте способи покращення вашого емоційного благополуччя. Дізнаєтеся про інтегративні підходи до психічного здоров'я, які об'єднують найкраще з Психоаналізу, Гештальту, КПТ, та сучасної психіатрії в роботі з тривогою.
06
Цікавитесь різними доказовими підходами у роботі з тривогою і відчуваєте, що вам потрібно ознайомитись з різними школами та психотерапевтичними напрямками для поглиблення знань та навичок у роботі з тривогою.
07
Чули про результати доказових методів в психотерапії і бажаєте дізнатись як саме вони працюють в роботі з тривогою та чи відрізняються підходи в КПТ, Психоаналізі та Гештальті, а також коли виникає необхідність в залученні досвіду психіатрії в роботі з тривогою, тривожними станами і т.д.
08
Sigmund Freud
Aaron T. Beck
Friedrich Salomon Perls

Все це в доступному форматі занять в Zoom один раз на тиждень протягом місяця, забезпечуючи зручність та доступність для кожного, незалежно від вашого розкладу або фінансових можливостей.





Цей курс є ідеальним вибором для тих, хто прагне збагатити своє розуміння тривоги та навчитися ефективно з нею працювати, спираючись на досвід провідних фахівців у галузі психотерапії.

Спікери
  • Засновник та Директор Міжнародного Інституту Психоаналізу та Системного Консультування.
  • Кандидат психологічних наук.
  • Сертифікований спеціаліст IAG WISL (Німеччина) у галузі системно-феноменологічного підходу та організаційних розстановок.
  • Понад 25 років досвіду роботи: індивідуальна психоаналітично орієнтована практика, психодинамічний та системно-феноменологічний підхід у роботі з групами та бізнес-проектами.
  • Навчальний аналітик і супервізор Європейської Конфедерації Психоаналітичної Психотерапії
Світлана Світозарова
  • Психолог, KПT-терапевт та Сімейний терапевт.
  • Експерт з визначення індивідуального коду особи.
  • Автор курсу "Психологія жертви."
  • Експерт в UpPro School з Системно-Сімейної Терапії.
  • Ведучий психолог та консультант на радіо "Місто над Бугом" та на телеканалах "Громадське" та "Україна."
  • Запрошений речник міжнародного фестивалю "Арт-Терапія."
Сергій Богданов
  • Психіатр, психотерапевт, практичний психолог
  • 40 років практики.
  • Закінчив факультет психології, розуміючи,
  • що психіатр без такої бази є просто фармакотерапевтом.
  • Удосконалення у проекті Ж-М Робіна.
  • Додатково спеціалізація у тілесно-орієнтованому напрямку та системно-феноменологічному.
  • Засновник НВО «Неоіатрія Воронков».
  • Ведучий навчальних проектів у галузі психотерапії, тренер, супервізор.
  • Автор та ведучий «Поглибленого курсу психіатрії для психологів» та групи з клінічної супервізії.
  • Викладач у UpPro School.
Євген Воронков
  • Доктор соціологічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, кандидат педагогічних наук.
  • Професор кафедри публічної політики Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  • Професор Національної академії державного управління при Президентові України.
  • Президент ВГО «Українське товариство сприяння соціальним інноваціям» , почесний громадянин м. Лінкольн, шт. Небраска, США.
  • Автор і співавтор 392 наукових праць, в тому числі понад 50 монографічних, науково-довідкових і навчально-методичних видань.
  • Експерт програм Міжнародного Фонду Відродження, КМУ, аналітик Європейського центру парламентських досліджень та документації.
  • Автор психодіагностичних методик: «Колірних уподобань».
Едуард Афонін
Вартість: 3 300 грн.
6 000 грн.
Старт 10 квітня, кількість місць обмежена
програма

  1. Дізнаєтесь про особливості психодинамічного підходу в роботі з тривогою
  2. Познайомитесь з психоаналітичною парадигмою корекції страху та тривоги.
  3. Навчитесь розрізняти види тривоги та стани і розграничувати такі поняття як тривога, страх та фобії які викликають різноманітні прояви тривожних станів психіки.
  4. Відпрацюємо психотерапевтичну техніку вільних асоціацій та символічного переключення в опрацюванні тривожних станів.
Майстер-клас № 1:

Психоаналіз в роботі з тривогою

10 квітня
19:00 -22:00
180 хвилин (3 години)

  • Лекція
  • Практика
  • Q&A Сесія
Світлана Світозарова
  1. Дізнаєтесь про погляд гештальт-теорії на природу феномену тривоги.
  2. Які феноменологічні її прояви та як вони поєднані з клінічним баченням тривожних розладів.
  3. Навчитесь відокремлювати тривожні прояви, їх сомато-вегетативне супроводження від схожих емоційних станів.
  4. Засвоїте деякі прийоми феноменологічної, польової та прецесуальної та диференційної діагностики стосовно феноменів, що схожі, або маскуються під тривогою.
  5. Познайомитесь з особливостями гештальт-підходу у роботі з особами з тривожними станами.
Майстер-клас № 2:

Гештальт Терапія в роботі з тривогою

15 квітня
19:00 -22:00
180 хвилин (3 години)

  • Лекція
  • Практика
  • Q&A Сесія
Євген Воронков
  1. Дізнаєтесь як бачити тривогу КПТ. Дізнаєтесь на яких принципах базується КПТ- підхід в роботі з тривогою.
  2. Навчитеся як діагностувати тривогу. Які є види діагностики.
  3. Вивчите, які є підходи та протоколи в терапії тривоги використовує метод КПТ.
  4. Зрозумієте в чому різниця між тривожним станом, тривожним розладом, генералізованою тривогою та клінічними випадками тривожних розладів.
  5. Засвоїте сучасні методики опрацювання тривожних станів та розладів 3 хвилі КПТ.
  6. Відпрацюєте в групах діагностику та стратегію ведення терапіі за методом КПТ.
Майстер-клас № 3:

КПТ в роботі з тривогою

23 квітня
19:00 -22:00
180 хвилин (3 години)

  • Лекція
  • Практика
  • Q&A Сесія
Сергій Богданов
  1. Дізнаєтесь про погляд сучасних лікарів-психіатрів на природу низки розладів у клінічній картині як їх переважає тривога. Медико-біологічний погляд на її походження.
  2. Принципи, що лежать в основі класифікації таких розладі
  3. Зрозумієте, що тривога як симптом може бути присутня при будь-яких розладах
  4. Навчитесь диференціювати тривогу від інших схожих емоційних станів
  5. Зрозумієте основи діференційної діагностики різних тривожних станів, а також медичні термінові заходи при них
  6. Відпрацюємо деякі навички по розпізнаванню психогенно обумовлених тривожних розладів від аналогічних, схожих при органічно обумовлених.
Майстер-клас № 4:

Погляд сучасної психіатрії в роботі з тривогою

03 травня
19:00 -22:00
180 хвилин (3 години)

  • Лекція
  • Практика
  • Q&A Сесія
Євген Воронков
  1. Психічний розвиток як розвиток особистості (З. Фройд, Е. Еріксон)
  2. Культурно-історична теорія Л. Виготського і психічний розвиток
  3. Психосоціальні цикли розвитку особистості в контексті моніторингових досліджень Української школи архетипіки (1992-2024)
  4. Авторські психодіагностичні інструменти: проєктивна «Методика колірних уподобань» (1987), Особистісний опитувальник «БАД» (2002)
Бонусна Доповідь:

Онтогенез розвитку особистості: теоретична уява, психосоціальний аналіз та авторські психодіагностичні методики

07 травня
19:00 : 21.30
90 хвилин

Professor Едуард Афонін
Отримайте
Сертифікат Слухача
Практикуму
Ваш сертифікат буде доставлений на вашу поштову скриньку у форматі PDF після закінчення практикуму.
10.04.2024 - 03.05.2024 з 19.00 - 22.00 за київським часом на українській мові🇺🇦

⭐️ 4 практичні зустрічі в ZOOM з 19.00 - 22.00 (12 годин)
👓 3 спікери-практики з 20+ річним досвідом
🛠 Психоаналіз, Гештальт, КПТ та досвід сучасної психіатрії в одному курсі дають унікальну можливість зануритися в глибинні процеси розуміння та відновлення психічного здоров'я.
📃 Сертифікат участника
ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ
Приймаємо оплати всіма способами:
Телефон:

+380 931-77-66-83 (UA)

+442045-77-10-50 (Світ)

ТОВ "АППРО СКУЛ"
ЄДРПОУ 44991659
Адреса: м. Київ: вул. Січових Стрільців, 21
Приймаємо оплати всіма способами:
Телефон:
ТОВ "АППРО СКУЛ"
ЄДРПОУ 44991659
Адреса: м. Київ: вул. Січових Стрільців, 21